Era Rocka
Musical pełen rockowych brzmień! Czas na rock&roll.
September 28, 2024, 6:00 PM
Koszalin - Teatr Muzyczny ADRIA, ul. Grunwaldzka 8-10
Prices: from 80 PLN to 150 PLN
Organizer: Teatr Muzyczny Adria sp. z o.o.
Sale to: September 28, 2024 at 5:00 PM
Organizers website: https://tmadria.panbilet.pl

Nadchodzi "Era Rocka"! Musical "Era Rocka" (oryg. "Rock of Ages") - takiego musicalu jeszcze w tym mieście nie było! Od września 2024 rozpalimy w Waszych sercach miłość do rocka!
Największe hity muzyki rockowej i szalona historia osadzona w latach 80. Utwory takich zespołów jak: Europe, Bon Jovi, Journey, Pat Benatar, Twisted Sister, Steve Perry, Styx, Poison, a także innych znanych zespołów rockowych.

Jest rok 1987, a legendarny klub Bourbon Room w West Hollywood jest podupadającym, obskurnym klubem przy Sunset Strip. To kultowe miejsce swoje dobre chwile ma już za sobą,. Prowadzone jest przez wyluzowanego, byłego impresario rockowego Dennisa Dupree i pielęgnowane przez psotnego asystenta - Lonny'ego. Kiedy młoda, pełna nadziei Sherrie Christian, dziewczyna z małego miasteczka, która chce zostać aktorką, przyjeżdża do miasta, wpada na Drew, kelnera z Bourbon Room, który marzy o rock and roll'owej sławie . Zakochany od pierwszego wejrzenia Drew przekonuje Dennisa, by zatrudnił Sherrie, a scena wydaje się być przygotowana na ich romans. Ale kiedy burmistrz West Hollywood, za namową kilku podstępnych niemieckich deweloperów, ogłasza zamiar zburzenia Bourbon Room i całej Sunset Strip, stawka wzrasta. Dennis przekonuje boga rocka - Stacee Jaxxa, wokalistę megagrupy Arsenal, aby zagrał ostatni koncert zespołu w Bourbon Room, mając nadzieję, że zebrane pieniądze powstrzymają rozbiórkę budynku. Ale Stacee, człowiek o ogromnej charyzmie i ogromnym ego, pozostawia po sobie nie lada zamieszanie. Wdaje się w romans z Sherrie i zostaje znokautowany przez własny zespół przed zakończeniem koncertu. W środku gwałtownych protestów przeciwko rozbiórce Sherrie ucieka do pobliskiego klubu ze striptizem, a Drew wpada w szpony boysbandu. Kto może uratować Bourbon Room, młodych kochanków i zwaśnionych Niemców?


*Miejsca za 150zł są miejscami VIP. W cenę wliczony jest poczęstunek winem.

Reżyseria i przekład libretta: Kacper Wojcieszek
Choreografia: Paula Matysek
Przekład tekstów piosenek: Magdalena Łoś-Wojcieszek


Spektakl rekomendowany dla widzów powyżej 16 roku życia.

Please wait - loading...
tickets for seats
numbered
Other events in this area
August 1, 2024
11:00 AM
|
|
294
|
0
August 1, 2024
11:00 AM
September 14, 2024
6:00 PM
|
|
296
|
0
September 14, 2024
6:00 PM
Zdobywaj wejściówki i śledź nasz profil na Facebook
Facebook »
Select your region, so we can better match the results displayed :
COOKIES MANAGEMENT